Časté dotazy

Pokud si přejete využít hlídané parkoviště, vjeďte prosím přímo na parkoviště SABA SMÍCHOV v ulici Za Ženskými Domovy.
Vezměte si prosím parkovací lístek, který Vám zvalidujeme na recepci hotelu krátce před Vaším odjezdem. Pokuta za ztrátu lístku je 500Kč + cena za parkování. Cena za parkování je 300Kč/24hod, nebo 30Kč/ každá započatá hodina. Parkovací lístek nelze aplikovat na opakované vjezdy na parkoviště.

Z letiště jeďte autobusem č. 100 na konečnou stanici, „konečná stanice Zličín“. Zde přesedněte na metro linky B (žlutá linka) a jeďte na stanici metra Anděl. Na stanici vystupte směrem k autobusovému nádraží Na Knížecí, východ z metra je před budovou Akcent Hotelu. Cena lístku na MHD je 32kč a lístky zakoupíte přímo v autobuse, případně v každé trafice nebo informačním centru MHD na letišti.

Ze stanice metra Hlavní Nádraží jeďte linkou metra C (červená linka) na stanici Florenc, zde přestupte na linku B (žlutá linka) směr Zličín, a vystupte na stanici metra Anděl. Na stanici metra Anděl vystupte směrem k autobusovému nádraží Na Knížecí, východ z metra je před budovou Akcent Hotelu. Cena lístku na MHD je 32kč a lístky zakoupíte přímo ve vestibulu metra, případně v každé trafice nebo informačním centru MHD na Hlavním Nádraží.

Ubytovat se je možné od 14:00 místního času. Pokud bude volný a uklizený pokoj, je možné se ubytovat i dříve. Situace však závisí na momentální obsazenosti hotelu. V případe, že pokoj nebude připraven, je možné si uložit zdarma zavazadlo na recepci hotelu.

Pozdní check-out (do 15:00) 700 Kč – pro možnost pozdního odjezdu kontaktujte hotel.
Pozdní check-out (po 15:00) – cena za pokoj na daný den.
Zvíře na pokoji – 400 Kč/noc, možné pouze po předchozí dohodě s vedením hotelu.
Dítě na pokoji do 2let (dětská postýlka) – 250,00 Kč / noc.
Dítě na pokoji do 5 let (přistýlka na pokoj) – 250,00 Kč / noc.
Dítě na pokoji od 6 let (přistýlka na pokoj) – 600,00 Kč / noc.
Přistýlka – 600,00 Kč / noc.
Opakovaná ztráta karty – 250Kč/1 kus.
Upgrade na apartmán– 600,00 Kč / noc.
Tisk / Kopírování – 12Kč / 1 stránka.

Odvoz z/na letiště 850 Kč.
Odvoz z/na Hlavní nádraží 450 Kč.
Sekt na pokoj 400 Kč.
Květiny na pokoj 690 Kč.